O nás

Vítejte na Tiskzdomu.cz, novém webovém prostředí a e-shopu společnosti Garamon s.r.o., nejpohodovější rodinné tiskárny v Hradci Králové která působí na trhu již 25 let. Jsme hrdí na to, že našim klientům poskytujeme výjimečně kvalitní tisky a publikace, které jsou dodávány s nadšením, inovací a zákaznickým servisem.

Náš příběh začal s dvojicí otce a syna, kteří sdíleli lásku k tiskařskému řemeslu. Otec byl u založení společnosti Garamon s.r.o. před více než dvaceti lety a vybudoval z ní úspěšnou firmu. Dnes je Garamon s.r.o. nejen úspěšnou tiskařskou společností, ale také předním nakladatelstvím, které je známé svými špičkovými technologiemi a výjimečnou kvalitou tiskovin a publikací.


Když jsem dospěl, rozhodl jsem se připojit k rodinnému podniku a přinést do polygrafického průmyslu nové moderní technologie, nápady a inovace.

Ale řeknu vám, že načasování mého příchodu nemohlo být horší! Psal se rok 2020 a nás tvrdě zasáhla pandemie. Náš tiskařský byznys dostal na frak a my jsme museli vymyslet, jak udržet krok s měnícím se trhem.

Tehdy se mi rozsvítilo. Uvědomil jsem si, že bychom mohli využít možnosti digitálního tisku a přinést do tiskařského průmyslu nové technologie a nápady. Začal jsem tedy experimentovat s novými tiskovými styly a technikami a snažil se, aby naše výtisky vypadaly ještě lépe. A hádejte co? Fungovalo to!

Nebylo to snadné, ale moje nadšení pro inovace a oddanost řemeslu se vyplatily. Tiskzdomu.cz si zakládá na špičkových technologiích a výjimečné kvalitě výtisků. Závazek k dokonalosti, vášeň pro inovace a oddanost našim klientům zůstávají základními hodnotami našeho podnikání.

Jsme hrdí na naše odhodlání dosahovat dokonalosti a na pevnou oddanost našim klientům.  Pokud tedy hledáte tiskařskou a vydavatelskou společnost, která si cení kvality, inovací a zákaznického servisu, nehledejte nic jiného než Garamon s.r.o. Jsme zde, abychom předčili vaše očekávání a pomohli vám dosáhnout vašich cílů. 

Ať už potřebujete vizitky, letáky, brožury nebo jakékoli jiné tiskové potřeby, náš tým odborníků je tu pro vás, aby vám poskytl výtisky v nejlepší kvalitě za přijatelné ceny. A pokud hledáte skvělé čtení, naše vydavatelství nabízí širokou škálu výjimečných publikací, včetně knih.


Pokud tedy chcete spolupracovat s tiskárnou, která si cení kvality, inovací a zákaznického servisu, nehledejte nic jiného než Tiskzdomu.cz.
Tomáš Lahučký

správce eshopu

technolog výroby

František Lahučký

jednatelAdresa provozovny

Vydavatelství a tiskárna Garamon s.r.o.

Wonkova 432/1b

500 02 Hradec Králové